1а завдання. Заповнити контингент, навчити і проконтролювати кафедральних менеджерів

Завдання 1а

1. Зайдіть у категорію, де вам надані права факультетського менеджера. Надайте права на перегляд всіх курсів вашого факультету (інституту тощо) його керівнику та іншим особам, яким це дозволено так, як показано у цьому відео.

2. Справа внизу, в блоці Параметри натисніть посилання Контингенти і побачите там контингент з назвою *-каф. менеджери, де * - код вашого підрозділу

3. Натисніть іконку  і додайте в контингент кафедральних менеджерів вашого підрозділу (не більше однієї особи на кожну кафедру або циклову комісію) так, як показано у цьому відео. Майте на увазі, що для пришвидшення роботи Ви можете призначити на кожну кафедру кілька менеджерів, однак у цей контингент запишите лише одного з них, який звітуватиме за всю кафедру. Ви повинні постійно підтримувати контингент кафедральних менеджерів у актуальному стані.

4. Перейдіть у курс 2. Інструкція для кафедральних менеджерів, у якому Ви маєте роль викладача, а ті, кого Ви записали в контингент, - студентів. 

5. У блоці Навігація (під виділеною жирним назвою курсу) натисніть посилання Учасники. Під списком кафедральних менеджерів натисніть кнопку Вибрати всіх користувачів. Справа від кнопки розкрийте список і виберіть у ньому Надіслати повідомлення.

6. У повідомленні запросіть їх виконати завдання 1а.

7. Проконтролюйте і оцініть виконання цього завдання усіма підзвітними Вам кафедральними менеджерами. У разі потреби надсилайте їм додаткові повідомлення, надавайте консультації тощо. По завершенні роботи виставте кожному оцінку.

8. Коли всі ваші кафедральні менеджери одержать від Вас прохідні оцінки (тобто виконають свої завдання) перейдіть у курс 1. Інструкція для факультетських менеджерів і через розташоване там завдання 1а поінформуйте адміністратора сайту про те, що весь ваш підрозділ (обов'язково вкажіть його назву!) виконав це завдання. Робота вважається завершеною тоді, коли Ви одержите за неї прохідну оцінку.