2а завдання. Заповнити таблицю для створення облікових записів студентів

Завдання 2а

Мета цього завдання - сформувати контингенти студентів усіх академічних груп. В деяких ТВСП цю роботу виконували ще в минулому семестрі. Тоді зараз їм достатньо сформувати таблицю лише для нових студентів - першокурсників.

1. Візьміть у деканаті списки студентів усіх академічних груп в форматі Excel або Word.

2. Відкрийте в Excel файл Зразок списку студентів.xlsx, що додається до цього завдання. Перегляньте це відео, яке пояснює, як заповнювати розміщену в ньому таблицю. Нижче наведено текстовий варіант цієї інструкції.

3. Якщо Ви вже оновили назви службових курсів, як описано в п. 4 завдання 2 і показано  в цьому відео, то пропишіть у перший стовпець коротку назву службового курсу, в який треба записати студентів цієї академічної групи. Щоб уникнути помилок, краще скопіювати цю назву з навігаційного меню, як показано у відео. Ще зручніше копіювати короткі назви службових курсів з файлу Excel, що додається до цього завдання

4. У другий стовпець пропишіть тільки назву академічної групи. Її можна зробити, видаливши зайві елементи у першому стовпці.

5. Скопіюйте стовпець з прізвищами та іменами студентів у відповідний стовпець (чи відповідні стовпці) таблиці в залежності від того, як прізвище, ім'я і по батькові задано в наданому деканатом документі (в одній спільній колонці, чи в окремих колонках таблиці). При цьому не вносьте жодних змін у структуру таблиці: не видаляйте, не додавайте і не міняйте місцями ніякі стовпці!
Також замініть у стовпці Пароль випадкові значення, які постійно змінюються, незмінними. Для цього скопіюйте всі паролі в буфер обміну, а потім вставте їх на те саме місце, відкривши контекстне меню правою кнопкою мишки та вибравши в ньому Специальная вставка - Значения. Переконайтеся, що в стовпці Пароль тепер знаходяться конкретні числа, а не функція =СЛУЧМЕЖДУ(1000;9999).

6. Виконайте автоматичне заповнення решти клітинок для всієї групи, як показано у відео. Майте на увазі, що в таблиці використовуються формули, які дають змогу сформувати дані одних клітинок на основі даних інших. Якщо Ви випадково стерли ці формули, можете відновити їх, скопіювавши з аркуша "Студенти зразок".

7. Наступну академічну групу, краще помістити в тій самій таблиці нижче, не залишаючи порожніх рядків. Але, якщо таблиця завелика, то можете розділити її на кілька окремих файлів.

8. Ввівши в таблицю всіх студентів, натисніть внизу кнопку  Відіслати завдання (або Редагувати подання відповіді - якщо Ви вже відповідали на це завдання раніше). Вкажіть у повідомленні назву свого підрозділу, чи всі студенти включені в таблицю, і, звісно,  додайте сформований вами файл (чи файли).