Форум для спілкування менеджерів базової структури (м. Київ)

Як ще можна звернутися до менеджера

Як ще можна звернутися до менеджера

от Щербина Олександр Андрійович -
Количество ответов: 2

Шановні колеги!


Я створив для Вас ще одну можливість, щоб Ви познайомились і надали один одному необхідні повноваження.
Якщо Ви відкриєте категорію курсів кожного інституту, факультету, коледжу чи відділення базової структури, то побачите вгорі прізвища менеджерів. 
Клацнувши по прізвищу, ви перейдете до сторінки, де зліва вгорі розташована кнопка "Повідомлення".
У повідомленні напишіть кому і які права Ви просите надати. 
Заодно, прошу всіх перевірити чи є актуальним цей список менеджерів.


В ответ на Щербина Олександр Андрійович

Як ще можна звернутися до менеджера

от Кондукоцова Неля Валеріївна -

Доброго дня, Олексендр Андрійович.

Чи можливо в нашому Інституті (Інститут економіки та менеджменту) залишити лише мене як менеджера ІЕМ (для інформації) або вказати, що по всім питанням звертатися до мене. Менеджери Фурман С.С. та Олійник Г.Ю. відповідають технічно по своїм кафедрам, а я - по всьому Інституту, включаючи кафедри менеджмент, маркетинг, фінансів та обліку. Окрім того вони не мають прав таких як маю я, відповідно допомогти іншим менеджерам Інститутів не зможуть. Ціми правами я їх не маю право обтяжувати за наказом мого керівника.

Дякую.

Гарного дня.

З повагою,

Кондукоцова Н.

В ответ на Кондукоцова Неля Валеріївна

Як ще можна звернутися до менеджера

от Щербина Олександр Андрійович -

Доброго дня!

Дійсно, треба підправити це оголошення, щоб інші люди зверталися саме до Вас, а не до тих, хто хоч і має права, але саме цією роботою не займається.

Коригувати оголошення у кожному структурному підрозділі мають право і повинні його менеджери. 

Якщо виникає потреба когось призначити менеджером, чи навпаки позбавити цих прав, то це має зробити менеджер вищого рівня. А менеджерів найвищого рівня в кожному ТВСП призначає адміністратор сайту.

З повагою,

О. Щербина