Питання до адміністратора сайту

Заповнення журналу

Заповнення журналу

Левченко Наталія Володимирівна -
Atsakymų skaičius: 5
Група Факультетські менеджери paveikslėlis

Пане Олександре! 

Мені необхідно заповнити журнал вручну. Наприклад, гр. 2 курс ЗАТ-20.2-1фмб-iti-ch (це заочники). Я додала 2 елементи - з переліку курсів, які вони вивчають. Чи правильно так? А далі: як проставити оцінки і чи можна не розділяти в цьому конкретному випадку на семестри. адже сесії вже завершились?



Atsakymas į Левченко Наталія Володимирівна

Заповнення журналу

Щербина Олександр Андрійович -
Ні, в журналах оцінок службових курсів академічних груп нічого вручну не заповнюється. Вам треба розмістити там субкурси, які автоматично імпортують оцінки з дисциплін, які вивчаються студентами цієї академічної групи. Звісно, якщо викладачі їх там виставили.
Про створення і використання субкурсів написано в цій інструкції https://vo.uu.edu.ua/mod/url/view.php?id=134745
Atsakymas į Щербина Олександр Андрійович

Заповнення журналу

Левченко Наталія Володимирівна -
Група Факультетські менеджери paveikslėlis
Чи може викладач виставити оцінки без створення завдання і отримання відповідей?? Як можна це зробити у найпростіший спосіб?
Atsakymas į Левченко Наталія Володимирівна

Заповнення журналу

Щербина Олександр Андрійович -
Можна прямо в журнал додати Елемент оцінювання. Але тоді оцінки можна буде ставити тільки безпосередньо в журнал, а це не завжди зручно. Крім того, не завжди з назви елементу оцінювання можна зрозуміти що це за оцінка. За яку саме роботу?
Тому краще створювати Завдання, навіть якщо студент не надсилає в нього свою роботу. Але тоді оцінки можна ставити і в саме завдання, і в журнал. З опису завдання буде ясно за що ця оцінка (що мав зробити студент, в які терміни тощо).
Atsakymas į Щербина Олександр Андрійович

Заповнення журналу

Левченко Наталія Володимирівна -
Група Факультетські менеджери paveikslėlis
Я намагалась проставити оцінки прямо у відомості 2 курс ЗАТ-20.2-1фмб-iti-ch, де створила елементи оцінювання - дисципліни 1 і 2 семестрів. Але не можу знайти сапосіб занести у відомість оцінки. Як нарешті це зробити?? Чи просто відомість створена неправильно?
Atsakymas į Левченко Наталія Володимирівна

Заповнення журналу

Щербина Олександр Андрійович -
Це неправильно. У службові курси академічних груп ніяких оцінок вручну виставляти не можна. Сюди мають автоматично імпортуватися оцінки з курсів навчальних дисциплін за допомогою субкурсів.
Незрозуміло чому Ви таке робите. Такого в жодній інструкції не написано. 
Отже Вам треба видалити усі розміщені Вами в журналі курсу 2 курс ЗАТ-20.2-1фмб-iti-ch елементи оцінювання, а додати в цей курс субкурси, які імпортуватимуть оцінки студентів із відповідних курсів, як це описано в інструкції https://vo.uu.edu.ua/mod/url/view.php?id=134745