1а завдання. Заповнити контингент викладачів

1. Зайдіть у категорію, де вам надані права кафедрального менеджера. 

2. Справа внизу, в блоці Параметри натисніть посилання Контингенти і побачите там контингент з назвою *_викл. **, де * - код вашого підрозділу, ** - назва вашої кафедри (циклової комісії тощо).

3. Натисніть іконку  і додайте в цей контингент всіх викладачів вашої кафедри. Ви повинні постійно підтримувати контингент своїх викладачів у актуальному стані.

4. Як показано у цьому відео, надати повноваження для перегляду всіх курсів кафедри (циклової комісії тощо) її завідувачу та іншим особам, яким це дозволено (членам методичних комісій тощо).

5 По завершенні роботи, натисніть розташовану нижче кнопку Відіслати завдання. Введіть текст, у якому вкажіть, менеджером якого підрозділу Ви є, і повідомте про повне або часткове виконання завдання, проблеми, які у Вас виникли при його виконанні тощо,  і натисніть кнопку Зберегти.  Весь подальший діалог стосовно виконання кожного завдання має вестися тільки зазначеними вище засобами обміну повідомленнями, вбудованими у те саме завдання, а не електронною поштою та іншими сторонніми засобами. Завдання вважається виконаним тоді, коли Ви одержите за нього прохідну оцінку. Оцінка відповідає саме стану, якості і дотриманню термінів виконання роботи, а не вашим знанням, вмінням тощо.