2 завдання. Створити на сайті всі курси, що вивчаються в цьому семестрі й призначити на них викладачів

1. Перегляньте це відео, яке показує, як можна редагувати список дисциплін кафедри.

2. Зайдіть у категорію, де вам надані права кафедрального менеджера. 

3. Зробіть прихованими всі курси, які НЕ викладаються в поточному семестрі. Як виняток, можна залишити видимими ті курси, де студенти ліквідують заборгованості за минулий семестр.

4. Сформуйте на сайті повний перелік курсів цього семестру. При потребі відредагуйте повні назви курсів так, щоб вони містили прізвище викладача і код підрозділу згідно з вимогами, наведеними у прикріпленому до цього завдання файлі Word.

5. В разі потреби створіть нові курси. Якщо нових курсів небагато, можете зробити це самостійно. Якщо кількість курсів велика, то заповніть наведену в цьому завданні таблицю Excel і надішліть її факультетському менеджеру.

6. Коли перелік курсів буде сформовано, натисніть розташовану нижче кнопку Відіслати завдання. Введіть текст, у якому вкажіть, менеджером якого підрозділу Ви є, і повідомте його про готовність списку курсів або проблеми, які у Вас виникли і натисніть кнопку Зберегти.

7. Переконайтеся, що у кожний курс, що викладається в поточному семестрі, призначено викладача (або викладачів) так, як показано у цьому відео.

8. Коли на всі курси поточного семестру будуть призначені викладачі, повідомте про це факультетського менеджера, натиснувши внизу кнопку Відіслати завдання. Введіть текст повідомлення і натисніть кнопку Зберегти.