2. Завдання зі створення посилань на відеоконференції для читання лекцій і проведення консультацій

Ознайомтеся з Інструкцією з використання сервісу відеоконференцзв'язку Zoom і, керуючись нею (або інструкціями до інших подібних сервісів) виконайте такі дії:

  1. Зареєструйтеся на сайті zoom.us (чи в інших подібних сервісах), якщо Ви не зробили цього раніше.
  2. Створіть у своєму обліковому записі спочатку хоча б одну конференцію з параметрами приблизно такими, як показано в інструкції на рис. 1. Але в подальшому бажано створити окремі конференції для різних категорій студентів, форм навчання тощо.
  3. Хоча б у одному зі своїх курсів розмістіть на видному місці (краще вгорі)  посилання на цю відеоконференцію у вигляді ресурсу типу URL. Обов'язково зазначте і відобразіть під цим посиланням розклад, коли Ви використовуватимете цю відеоконференцію для читання лекцій, проведення консультацій тощо так, як показано в інструкції на рис. 3. 
  4. Перевірте функціонування конференції і потренуйтеся керувати конференцією, запросивши до неї інших користувачів у якості студентів. Можете самі увійти в конференцію зі свого комп'ютера як викладач, а зі свого смартфона - як студент.
  5. Повідомте адміністратора сайту про виконання цієї частини завдання. Для цього натисніть внизу кнопку Відіслати завдання, напишіть і збережіть текст, в якому надайте гіперпосилання на курс, у якому Ви створили відеоконференцію.
  6. Коли адміністратор виставить Вам за цю частину роботи першу половину прохідної оцінки, надішліть повідомлення своїм кафедральним менеджерам, в якому запросіть їх виконати це ж завдання у курсі "2. Інструкція для кафедральних менеджерів".
  7. Надавайте їм консультаційну допомогу та оцініть виконання ними цього завдання.
  8. Коли всі ваші кафедральні менеджери одержать від Вас прохідні оцінки, повідомте про це адміністратора сайту через це завдання щоб одержати від нього другу половину прохідної оцінки.