1 завдання. Створити ієрархію менеджерів сайту

Для управління сайтом використовується двохрівнева ієрархія менеджерів. 

  1. Адміністратор сайту призначає і керує роботою менеджерів першого рівня: інститутів або факультетів, а також окремих коледжів, які не входять до складу інших інститутів. 
  2. Менеджери першого рівня, в свою чергу, призначають і керують роботою менеджерів другого рівня: кафедр, циклових комісій коледжів у складі інститутів тощо. 
  3. Менеджери другого рівня призначають і керують роботою викладачів свого структурного підрозділу. 

Для зручності ми умовно називатимемо менеджерів першого рівня - факультетськими, а другого - кафедральними.

Мета цього завдання - створити або при потребі оновити на сайті категорії курсів, у відповідності до прийнятої в університеті ієрархії: 1) інститут або факультет, 2) кафедра або циклова комісія, а також призначити менеджерів зазначених категорій, керуючись інструкцією Як створити підкатегорію і призначити її менеджера.

Завдання

1. Зайдіть у категорію, де вам надані права менеджера. Натисніть в блоці Параметри посилання Редагувати цю категорію і в поле Опис введіть слова "Менеджер категорії", а за ними вставте своє прізвище, ім'я і по батькові у вигляді гіперпосилання на ваш обліковий запис, скопіювавши їх із правого верхнього кута екрану, де вони вказані після слів "Ви зайшли під ім'ям".

2. Перевірте, чи в категорії вашого інституту або факультету створені всі підкатегорії. Якщо ні, створіть їх (або відредагуйте їх назви) керуючись інструкцією Як створити підкатегорію і призначити її менеджера. 

3. Крім підкатегорій кафедр, створіть ще одну підкатегорію під назвою * Спеціальності й академічні групи. (Зірочка попереду додається тут для того, щоб при сортуванні за алфавітом ця категорія розміщувалася вгорі списку). У цій категорії жодних підкатегорій створювати не слід!

4. Перевірте, чи в усі підкатегорії призначені менеджери. Якщо ні, то призначте їх, узгодивши кандидатури з керівництвом відповідних структурних підрозділів . Пропишіть кожного менеджера в полі Опис його підкатегорії, як вказано в пункті 1 цього завдання. Менеджером підкатегорії * Спеціальності й академічні групи будете Ви самі, тому здійснювати це призначення нема потреби.

5. Натисніть розташовану нижче кнопку Відіслати завдання (або Редагувати подання відповіді - якщо Ви вже відповідали на це завдання раніше). Введіть текст, у якому вкажіть, менеджером якого підрозділу Ви є, і повідомте про повне або часткове виконання завдання, проблеми, які у Вас виникли при його виконанні тощо,  і натисніть кнопку Зберегти.  Весь подальший діалог стосовно виконання кожного завдання має вестися тільки зазначеними вище засобами обміну повідомленнями, вбудованими у те саме завдання, а не електронною поштою та іншими сторонніми засобами. Завдання вважається виконаним тоді, коли Ви одержите за нього прохідну оцінку. Оцінка відповідає саме стану, якості і дотриманню термінів виконання роботи, а не вашим знанням, вмінням тощо.

Примітка. Якщо ваше керівництво доручило Вам бути менеджером однієї з категорій, але ви ще не маєте на сайті відповідних повноважень, зверніться до особи, уповноваженої надати їх Вам.