Вирішення проблемних ситуацій при зарахуванні користувачів

В університеті "Україна" на цей момент нема служби, яка опікується реєстрацією користувачів на сайті. Тому в адміністратора нема іншого виходу, як надати можливість самостійної реєстрації усім. В результаті можуть виникати такі проблемні ситуації:

  • частина викладачів взагалі не зареєстровані, 
  • дехто зареєструвався на сайті не один раз, а декілька, тому має кілька облікових записів на те ж саме прізвище, ім'я і по-батькові, 
  • частина колись реєструвалася, але забули логін і пароль.

Нижче ми опишемо, як виявляти і вирішувати ці проблеми.

Якщо користувач взагалі не зареєстрований на сайті:

Якщо Ви, як відповідальний, намагаєтеся надати користувачу якісь права, вводите перші літери його прізвища, але не знаходите його у списку:значить ця особа на сайті не зареєстрована. Треба попросити її зареєструватися і повідомити Вас про це.


Якщо користувач зареєстрований кілька раз:

Якщо Ви бачите, що особа зареєстрована на сайті кілька раз:
тоді Ви надаєте права всім трьом Альошкіним і через якийсь час (коли вона увійде на сайт), повідомляєте адміністратора про необхідність видалити зайві облікові записи Альошкіної Олександи Сергіївни.

Тоді адміністратор відкриє список користувачів:


і залишить лише один обліковий запис з найсвіжішою датою входу на сайт, а решту - видалить.

В результаті у ваших списках залишиться тільки один користувач з таким іменем. Ви попросите його ніколи більше не створювати собі нових облікових записів на нашому сайті.


Якщо користувач забув логін або пароль:

то при вході на сайт йому треба скористатися системою відновлення паролів, натиснувши посилання Забули логін або пароль?:


Тоді йому буде запропоновано ввести те, що він пам'ятає: або логін, або електронну пошту, вказану при реєстрації на сайті:


і натиснути відповідну кнопку. В результаті на вказану при реєстрації пошту прийде інструкція щодо подальших дій з відновлення паролю.

Якщо в такий спосіб відновити логін і пароль не вдається, то треба звернутися до адміністратора, щоб він видалив цей обліковий запис, а користувач створить собі новий. Звісно, при цьому доведеться заново відновлювати всі його права на сайті.


Остання версія: четвер, 27 серпень 2020, 18:36