Практична 12

ПРАКТИЧНА 12

Тема: Орієнтування за допомогою GPS-систем

Завдання: Студенти, які присутні в аудиторії виконують завдання, відповідно до вказівок викладача. Студенти, які не можуть бути присутні безпосередньо в аудиторії, мають, завантажити й встановити в Google Play або App Store додаток maps.me. Знаходячись на вулиці під час прогулянки, зробити скріншот з мобільного телефону, де відображується ваше місцезнаходження у відповідному меню(натиснути на стрілку, коли GPS є активним); зберегти три точки у Мої мітки, для чого необхідно вибрати точку на карті, натиснути на прапорець знизу «додати до обраного», зайти в меню Мої мітки знизу головного екрану, відкрити їх перелік, включити відображення всіх міток на карті (прапорець знизу), зробити скріншот; зробити запис треку під час прогулянки (10 хвилин), для чого необхідно зайти в меню Ще знизу екрану, натиснути Запис треку, а на головному екрані з’явиться позначка запис, пройшовши ваш маршрут, необхідно нажати на напис Запис, а потім на червону точку, яка позначає кінець запису, і ваш трек буде збережено у Моїх мітках, зробіть один скріншот карти з треком, а другий відкритого списку в меню Мої мітку з наявним збереженим треком. Фотографії усіх скріншотів необхідно завантажити на платформу Moodle у вигляді одного PDF-файлу.

Список джерел:

1.     Довідник з військової топографії. К.: Редакційно-видавничий центр Збройних сил України, 2016. 119с.

2.     Кривошеєв А.М., Приходько А.І., Петренко В.М., Сергієнко Р.В. Військова топографія: Навчальний посібник. Суми: Видавництво СумДУ, 2010. 281 с.

3.     Тимошенко Л.О., Лабарткава К.В. Спортивний туризм: навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. фіз. виховання і спорту: у 2 ч. Львів: ЛДУФК, 2012. Ч. 1. 150 с.

4.     Філіпов З.І. Спортивний туризм. Організація і методика спортивно-туристичної роботи: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізкультурного профілю. Дрогобич: Коло, 2010. 344 с. URL: https://tourlib.net/books_ukr/filipov.htm