Питання до адміністратора сайту

Переходимо до спілкування через форуми!

Переходимо до спілкування через форуми!

Автор Щербина Олександр Андрійович -
Number of replies: 0

Шановні колеги!

Пропоную Вам замість спілкування через систему обміну повідомленнями, яким ми з Вами досі користуватися, прейти до використання форумів. Цей спосіб спілкування має багато переваг.

1. Не тільки індивідуальне спілкування двох користувачів, а можливість колективних обговорень.

2. Велике і зручне вікно, для повідомлень, де можна використовувати і картинки, і прикріплювати файли, чого бракує у системі обміну повідомленнями.

Взагалі в системі Moodle форум - це основний спосіб спілкування викладачів зі студентами. І нам сам Бог велів його використовувати.

Як користуватися нашим форумом? 
1. Клацаєте по його назві. Цей форум має назву "Питання до адміністратора сайту".  В результаті відкривається таке вікно, де Ви натискаєте кнопку Додати нове обговорення:

,

В результаті відкривається наступне вікно, в якому Ви заповнюєте тему і пишете сам текст:


і натискаєте кнопку Надіслати до форуму.

Якщо бажаєте (чи не бажаєте) одержати копію відповіді на свою пошту, то натисніть кнопку Додаткові параметри і поставте або зніміть галочку Підписка на дискусію:


щоб одержувати копії саме цього обговорення на свою пошту. За замовчуванням там галочка є, тому натискати кнопку Додаткові параметри необов'язково. Можна зразу натискати Надіслати до форуму.

Є можливість підписатися на розсилку не тільки вашої, а усіх присутніх на форумі обговорень. Однак це спровокує великий потік даних на вашу пошту.

Щоб прочитати повідомлення форуму, клацніть по його Темі, а не по прізвищу автора.


Щоб відповісти на повідомлення натисніть внизу кнопку Відповісти.

Здається все! Нема нічого складного, але наше з Вами спілкування це зробить значно комфортнішим.