2 завдання. Створити на сайті всі курси, що вивчаються в цьому семестрі, й призначити на них викладачів і студентів

1. Поінформуйте своїх кафедральних менеджерів, що їм потрібно виконати завдання 2. Для цього в блоці Навігація (під виділеною жирним назвою курсу) натисніть посилання Учасники. Під списком кафедральних менеджерів натисніть кнопку Вибрати всіх користувачів. Справа від кнопки розкрийте список і виберіть у ньому Надіслати повідомлення. Ведіть текст повідомлення і відправте його.

2. Контролюйте і надавайте допомогу кафедральним менеджерам в процесі виконання ними завдання 2. Після повного виконання поставте кожному з них оцінку.

3. Якщо кафедральні менеджери направлятимуть Вам файли Excel зі списками курсів, які треба створити, переконайтеся, що в імені кожного файлу вказано категорію, в якій треба створити ці курси, тобто вказано факультет (інститут) і кафедру (циклову комісію). Всі ці файли через це завдання  відправте їх адміністратору сайту, який створить зазначені курси.

4. Оновіть назви службових курсів, як показано в цьому відео.

5. Видаліть із службових курсів минулорічних студентів і результати їхньої діяльності згідно з цією інструкцією.

6. Запишіть у службові курси нинішніх студентів. Краще зробити це методом синхронізації контингентів (звісно, якщо контингенти ваших академічних груп вже створені). Якщо ні, то дочекайтеся створення контингентів адміністратором сайту на основі даних, які Ви йому надасте, виконуючи завдання 2а.
Щоб уникнути зриву занять, можна тимчасово  записувати студентів будь-яким із описаних тут способів. Але для запису в службові курси метод мета-курсів не підходить.

7. Коли курси дисциплін, що викладаються в цьому семестрі будуть створені, додайте в службові курси посилання на них у вигляді субкурсів і налаштуйте журнал оцінок службового курсу, як показано у цьому відео.

8. Зайдіть у курс кожної дисципліни, що викладається в цьому семестрі, і запишіть у нього студентів службового курсу за допомогою мета-курсів, як описано в цій інструкції або показано у цьому відео

Увага! Адміністратор сайту може створити для Вас мета-курси і записати контингенти в їх службові курси автоматично, якщо Ви прикріпите до цього завдання файл з таблицею Excel, що містить три колонки:
1) Назва контингенту академічної групи,
2) Коротка назва службового курсу цієї академічної групи.
3) Коротка назва курсу навчальної дисципліни, яка вивчається цією академічною групою у цьому семестрі або у цьому навчальному році (якщо в наступному семестрі Ви не бажаєте подавати ці дані ще раз). 

Всі назви треба писати точно (буква в букву), інакше виникне помилка і автоматичне створення відповідного елементу не відбудеться. Зокрема короткі назви курсів краще скопіювати з навігаційного меню або з файлу що додається до цього завдання.

9. Поінформуйте адміністратора про завершення усіх описаних вище робіт у вашій категорії курсів, скориставшись розташованою нижче кнопкою Відіслати завдання.